Co można masować za pomocą wibratora?

Piersi

Wrażliwe miejsca na ciele kobiet. Mężczyzna, używając wibratora, może je delikatnie pieścić. Do tego może użyć także dłoni. Wszystko będzie cudownym doznaniem. Kobieta także może pieścić klatkę piersiową swojego męża, partnera.

Czasami kobiece piersi są wrażliwe. Na przykład przed okresem. Bolą i dotyk sprawia ból. Należy wtedy bardzo delikatnie pieścić. W pozostałych dniach można bawić się sutkami na różne sposoby. Istnieją klamerki na sutki, które wibrują, ale można to robić wibratorem. Użyć bitej śmietany truskawek, wisienek.

Pieszcząc sutki, można je masować, lizać, szczypać, gryźć. Każda kobieta lubi inne pieszczoty.

Uda

Szczególnie ich wewnętrzna część reaguje na pieszczoty. Kobiety lubią, gdy facet je tam dotyka ciepłymi dłońmi. Może zastosować także wibrator dla silniejszych doznań.

Niestety są też powodem wielu kompleksów.

Warto pracować nad ich ładnym wyglądem, a pieszczoty wynagrodzą ten trud.

Szyja

To także strefa erogenna, której masowanie sprawia przyjemność drugiej osobie. Całowanie również będzie miłe.

Masaż całej szyi to dodatkowe doznania, które mogą być elementem gry wstępnej.

Kiedy i jak się bawić?

Samodzielnie i z partnerem w wolnej chwili, a także wtedy, gdy macie na to ochotę. Wieczorem, rano, a weekendy nawet dłużej. Chwila rozluźnienia pozwoli zapomnieć o nieprzyjemnych wydarzeniach. Uprawiać seks we dwoje można w różnych pozycjach. Od tyłu, od przodu, a także leżeć obok siebie i pieścić się nawzajem.

Jak widać, wibratora można użyć na wiele sposobów. Po każdym użyciu należy go myć. Sprzęt ten sprawi, że orgazm będzie intensywny. Wspomoże penetrację penisem. Doznania będą przyjemne dla pary.

Zakochani sami mogą proponować sobie nawzajem pomysły na erotyczną zabawę we dwoje. Warto to robić, bo miłość jest piękna. Gdy druga osoba wie, że jest kochana, to jest jej dobrze. Doznania są większe

Zobacz także…