Jak zacząć zarabiać na seks kamerkach?

Wszyscy wiemy, co przyciąga kobiety na seks kamerki – zarobki. Pozowanie może być przyjemne nawet za darmo, ale nie oszukujmy się – camgirl chce zarabiać. A żeby zarobić, trzeba się postarać i przygotować odpowiednią strategię. Gdyby wystarczało po prostu usiąść przed kamerą w skąpym stroju i pokazać się tu i ówdzie, pieniądze lałyby się strumieniami prosto w kieszeń każdej z dziewczyn. A tak nie jest. Jak zatem sprawić, żeby  pokazy na sex kamerkach stały się źródłem utrzymania?

Buduj relacje z widzami

Jeśli chcesz zarabiać, musisz mieć fanów. Najprostszą drogą do ich zdobycia, jest zadbanie o to, by poczuli się dopieszczeni. Jak to zrobić? Ogólna zasada wydaje się prosta, ale wymaga zaangażowania. Aby widzowie Cię polubili, musisz z nimi utrzymywać kontakt. W zależności od wybranej przez ciebie formy pokazu, możesz zdecydować się na pisanie na czacie albo mówienie do kamerki. Największe znaczenie ma fakt, że widz musi poczuć, że jest dla Ciebie ważny. Na portale z seks kamerkami mężczyźni zaglądają wbrew pozorom nie tylko po to, by oglądać piękne panie, ale także po to, by poczuć się dowartościowanym.

Dobrym sposobem na złapanie widza na stałe jest ustalenie planu transmisji i sztywne trzymanie się go. Jeśli umieścisz taką informację na swoim profilu, wszyscy będą wiedzieć, w które dni spodziewać się Ciebie na portalu i kiedy powinni sobie zarezerwować czas na Twój pokaz. Ale sama regularność i odpowiadanie na wiadomości z czatu nie będą wystarczające, by zarabianie na seks kamerkach szło gładko. Przez całą transmisję musisz zajmować się widzami. Nawet jeśli w danym momencie „nic” się nie dzieje, powinnaś dobrze wyglądać, kusić delikatnymi ruchami. Zachowywać się tak, jakby przed Tobą siedział facet, którego chcesz nakłonić to pójścia z tobą do łóżka, ale nie przesadzać z nachalnością. Znaleźć złoty środek.

Ty jesteś gwiazdą

Pamiętaj, że żaden ze sposobów nie będzie działał, jeśli nie zostaniesz prawdziwą gwiazdą show. A żeby tak było, musisz świetnie wyglądać. Nie oznacza to, że od pierwszego pokazu powinnaś inwestować w kilka drogich kompletów bielizny. Ale musisz być ponętna. A żeby tak się stało, musisz zadbać o kilka czynników. Po pierwsze – spójna wizja stroju, makijażu, fryzury i otoczenia. Jeśli stylizujesz się na licealistkę, zadbaj o to, byś faktycznie ją przypominała. Ubierz się młodzieżowo, być może w coś przypominającego mundurek szkolny, zrób prostą fryzurę, która nie postarza cię o 5 lat, a do tego dobierz odpowiedni makijaż. W zależności od charakteru pokazu, może być on równie dobrze ostry i wyrazisty, jak i stonowany.

Pomieszczenie zasadniczo powinno być schludne i odpowiednio oświetlone. Na początku wystarczy, że wokół ciebie będzie porządek, a na ciebie padać będzie dużo światła. Ważna uwaga, nie ustawiaj źródła światła za sobą ani powyżej głowy. Sprawi to, że będziesz słabo widoczna i uwydatni niektóre z niechcianych cech, jak choćby cienie pod oczami.

Jeśli zdecydujesz się na rolę beztroskiej dziewczyny, nie musisz wcale sprzątać w pokoju na błysk. Ale nawet wtedy zadbaj o to, by było widać to, co chcesz pokazać. Trochę ubrań, szlafrok, niepościelone łóżko. Traktuj swój pokój jak scenę w teatrze, a wszystko, co widać w kadrze, jak scenografię.

A jak zwiększyć zarobki?

Jak zarabiać więcej na sex kamerkach? Zacznij bawić się z widzami. Camgirl ma zapewnić rozrywkę oglądającym. Umiejętne połączenie gier i zabaw, hazardu i Twojego seksownego ciała sprawi, że zaczniesz zarabiać bardzo szybko.

Najpopularniejszymi sposobami na zabawę z widzami są różnego rodzaju losowania. Najłatwiej zrealizować je w formie koła fortuny albo miseczki z losami. Po wpłaceniu określonej kwoty przez oglądającego, wyciągasz karteczkę lub kręcisz kołem i robisz to, co opisuje los. Może to być zdjęcie części garderoby, może być to konkretna zabawa erotyczna, mogą to być klapsy, a nawet prywatny pokaz. Ale żeby było ciekawiej, warto dodać losy przegrywające – możesz wówczas wyłączyć mikrofon na określony czas albo ubrać bluzkę czy inną część garderoby.

Innym sposobem na przykucie widzów na dłużej jest zabawa kostką. Po wpłaceniu konkretnej ilości żetonów rzucasz kostką do gry – w zależności od ilości oczek, robisz to, co wcześniej określiłaś. Warto też wprowadzić zasadę, że jeden numer przegrywa.

Co jeszcze warto dodać do asortymentu? Z pewnością będzie to gra w „prawda czy wyzwanie?”. Popularność tej zabawy podczas imprez nie bierze się znikąd. Osoba, która zadaje pytanie lub rzuca wyzwanie, przez chwilę ma poczucie władzy nad drugą stroną. Dlatego tak chętnie uczestniczą w niej widzowie sex kamerek. Po wpłaceniu określonej sumy żetonów, Twój widz będzie miał prawo zapytać Cię o coś lub rozkazać wykonać konkretną czynność. Żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, warto wyznaczyć granice przed rozpoczęciem zabawy. Widzowie nie poczują się wtedy oszukani, a mogliby tak zareagować, gdybyś odmówiła danej czynności bez uprzedzenia ich, ze to nie wchodzi w zakres tej konkretnej gry.

Podsumowując – aby zacząć zarabiać na seks kamerkach musisz nauczyć się przywiązywać do siebie ludzi. Najważniejszą rzeczą jest komunikacja. Jako camgirl musisz sprawić, by faceci Cię pożądali. Musisz z nimi rozmawiać tak, jak rozmawiasz z kochankiem. To jest klucz do sukcesu – budowa stałego fanbase’u. Potem musisz zachęcić ich do wydawania na Ciebie pieniędzy. To najlepiej realizować właśnie poprzez wspomniane wcześniej gry i zabawy. Po takim wprowadzeniu zarabianie na kamerkach powinno być dla Ciebie łatwe jak bułka z masłem!

Zobacz także…