Lewatywa pod prysznicem – jak wykonać?

Seks to niezwykle miła forma miłości małżeńskiej. To także dowód na to, że ogień pożądania, jaki łączył daną parę ani na moment nie przygasł. Niemniej by zbliżenie płciowe było w pełni satysfakcjonujące, należy się odpowiednio do niego przygotować.

Co można zrobić, żeby seks był bardziej udany?

Jeśli chodzi o mężczyzn, to w ich przypadku za jakość seksu odpowiada przede wszystkim siła oraz jakość wzwodu. Jeżeli jest on dostatecznie długi, to istnieje szansa, że partnerka uzyska pełen orgazm. Wzmocnić go mogą oczywiście nie tylko usiłowania partnera, ale i leki na erekcję. To one mogą sprawić, iż mężczyzna stanie się wulkanem energii, którego nie sposób będzie zmęczyć ani okiełznać. Polepszyć jakość doznań w przypadku panów mogą też prezerwatywy zapachowe. Ich zaletą jest nie tylko zwiększona wytrzymałość i lepsze dopasowanie do penisa, lecz również przyjemna woń, która towarzyszy zbliżeniu. Dzięki wymienionym prezerwatywom stosunek będzie nie tylko dłuższy, lecz również bardziej ekscytujący, wręcz szalony.

Co do pań to u nich posmarowanie waginy oraz odbytu wazeliną może zwiększyć przyjemność z seksu. A to dlatego, że ich narządy płciowe staną się bardziej plastyczne, rozciągliwe. Skutek tego będzie taki, iż penis partnera będzie w stanie dokonać głębszej penetracji, a to jak wiadomo, przyśpieszy nadejście orgazmu. Kobiety, aby polepszyć jakość stosunku- uciekają się na przykład do takich trików, jak polewanie swojego ciała oraz miejsc intymnych bitą śmietaną lub czekoladą. Oczywiście zadaniem partnera będzie zlizanie tejże zawartości, Tym sprytnym trikiem panie zachęcają swoich wybranków do gry wstępnej, a w dalszej kolejności do seksu analnego.

Co należy zrobić, aby dobrze przygotować się do seksu analnego i czym jest lewatywa?

Przed podjęciem tej formy współżycia nie zawadzi wziąć prysznic. Niemniej w przypadku analnego seksu zewnętrze oczyszczanie ciała to zdecydowanie za mało. Dlatego też warto zdecydować się na zrobienie lewatywy. Lewatywa to nic innego jak oczyszczenie odbytu z zalegających treści pokarmowych.

Z oczywistych względów nie kojarzy się nam ona korzystnie. Tak właściwie jedyne, z czym ją łączymy to szpital, operacja lub łóżko. A tak naprawdę lewatywa przed stosunkiem to nic strasznego. Można nawet powiedzieć, iż jest rodzajem dokładniejszej, bardziej dogłębnej higieny osobistej, Badania udowodniły, że jej regularne przeprowadzanie polepsza jakość seksu analnego.

Dlaczego lewatywa przed stosunkiem analnym jest taka istotna?

A choćby dlatego, że zapobiega ona takim przykrym incydentom, jak wyciek stolca w trakcie analnego seksu. Lepiej unikać takich żenujących incydentów, bo przez nie pryska cała ta romantyczna otoczka. Lewatywa odbytnicza co zaskakujące wpływa też na pobudzenie partnerki.

Co prawda jest to mechaniczna masturbacja, jednak nawet i ona zaostrza tylko chęć kobiety do jeszcze intensywniejszych igraszek z partnerem. Wreszcie skutkiem ubocznym lewatywy, co prawda nie do końca zamierzonym- jest to, iż ułatwi poślizg. Dzięki temu partner może w naprawdę ostrym rytmie spenetrować otwór odbytniczy partnerki, a ona nie czuje przy tym żadnego bólu. Jedyne co odczuwa to narastające podniecenie.

Jak często przeprowadzać lewatywę pod prysznicem?

Nie ma w tej kwestii jakiś specjalnie klarownych wytycznych. Jednak praktyka małżeńska uczy, iż najlepiej robić to przed każdym analnym zbliżeniem. Lewatywa prysznicowa nie niesie ze sobą żadnych niepożądanych działań, a skoro ma tyle zalet, to nie ma sensu jej sobie odmawiać. Poza tym nie tak trudno ją przeprowadzić i wystarczą do tego zwykłe domowe przedmioty. Już sam ten fakt powinien nas do nas przekonać, a w razie wątpliwości co do jej skuteczności- powinien przynajmniej usunąć strach przed nią.

W jaki sposób można przeprowadzić lewatywę doodbytniczą?

Dla osób, które decydują się na nią po raz pierwszy, najlepsza będzie gruszka. A to dlatego, iż jest ona na tyle subtelna i delikatna, a to w tak specyficznej i mało komfortowej czynności intymnej jak lewatywa niezmiernie ważne. W końcu osobie, która się jej poddaje- lewatywa winna kojarzyć się z czymś pozytywnym, do czego od czasu do czasu chce się wracać. I nie czuje się na samą myśl o niej ani obrzydzenia, ani przymusu ze strony partnera.

Z pomocą czego oprócz gruszki można przeprowadzić lewatywę pod prysznicem?

Ci nieco bardziej doświadczeni i nieco odważniejsi kochankowie mogą do jej wykonania użyć końcówki prysznica, Należy jednak wspomnieć o tym, iż jest ona bardziej inwazyjna, toteż penetracja nią może powodować nieco silniejsze odczucia bólowe. Co równie istotne, nie wolno także zapomnieć o tym, by zmniejszyć w wężu prysznicowym ciśnienie. To sprawi, że lewatywa stanie się przyjemniejsza i nie trzeba będzie zaciskać zębów na siłę, by szczęśliwie dotrwać w dobrym nastroju do jej końca.

 

Zobacz także…