Seks sponsorowany – coraz popularniejszy w dobie internetu?

Sponsorowany seks wydaje się znacznie zyskiwać na popularności wraz z rozwojem internetu. Nie tylko stereotypowi zamożni mężczyźni w średnim wieku szukają pań do towarzystwa, którym będą mogli zafundować prezenty. Zdarzają się również oferty, w których to sex sponsorki poszukują faceta do towarzystwa.

Sponsoring nie dotyczy tylko dziewcząt

Choć w mediach zwykło się mówić o relacjach, w których to młode, najczęściej w wieku szkolnym lub co najwyżej studenckim panie, spotykają się ze starszym, zaradnym życiowo mężczyzną, w rzeczywistości sytuacja z seksem sponsorowanym wcale tak nie wygląda. Sponsorów szukają przedstawiciele obu płci – zarówno panie jak i panowie. Tak samo jest w przypadku opłacania takich usług. Nie tylko mężczyźni są chętni do wchodzenia w ten układ. Zamożne kobiety również chętnie się tym zajmują.

Tylko siwy włos?

Znowu pudło. Sex sponsorki wcale nie muszą być starszymi paniami po rozwodzie ani wdowami, które chcą rozpieścić partnera. To często znacznie młodsze kobiety, które z pewnych względów chcą unikać poważnej relacji, a jednocześnie znaleźć dla siebie kogoś, z kim na stałe będą mogły dzielić się problemami i przemyśleniami. W obecnych czasach wiele kobiet stawia na karierę, przez co może im brakować czasu na budowanie zdrowej relacji. W związku z tym, do rozwodów i bolesnych rozstań dochodzi w młodym wieku. Taka „sparzona” pani może z czasem dojść do wniosku, ze potrzebuje dużo prostszego układu, niż małżeństwo. I tu pojawiasz się ty. Nie należy jednak nigdy mylić sponsoringu ani z przyjaźnią, ani z miłością. To całkiem inny rodzaj relacji międzyludzkiej. Ty zarabiasz poważne pieniądze, sponsorka ma prawo oczekiwać od ciebie konkretnych zachowań.

Współpraca czysto biznesowa, która obu stronom może przynieść dużo satysfakcji. Jeśli nie jesteś doświadczony seksualnie, to możliwość obcowania z nieco starszą kobietą, która swoje w życiu przeszła, może być dla ciebie istnym poligonem doświadczalnym. A przy okazji zarobisz solidne pieniądze. Druga strona będzie cieszyć się, ponieważ nie musi angażować się w związek, a będzie zaspokojona seksualnie.

Sex sponsorka – czyli tylko seks?

Możesz się tego domyślać, ale wejście w układ sponsorowany, oznacza, że zostajesz sprowadzony do roli chłopaka do towarzystwa. Nie oznacza to chłopaka do seksu. Zazwyczaj spędzasz z taką osobą czas, na przykład na zakupach, kiedy to ty wybierasz sobie fanty. Czasem wyjdziecie coś zjeść, czasem spędzicie u niej czas. Nie zawsze jest to jednoznaczne z uprawianiem seksu. Zdarzy się, że będziesz tylko słuchał, być może poprosi cię o konkretne pieszczoty. W większości przypadków powinieneś czuć się usatysfakcjonowany.

Zawsze czujny

Bądź jednak uważny – staraj się nie angażować emocjonalnie i nasłuchuj, czy druga strona nie wchodzi zbyt głęboko w relację. Jeśli to ty poczujesz chemię, jesteś skreślony. To miał być czysty układ i taka sytuacja zazwyczaj kończy się dość brutalnym zerwaniem współpracy. Jeżeli zaś masz wrażenie, że to sex sponsorka zaczyna coś do ciebie czuć – uważaj. Po pierwsze, upewnij się, że tak jest. Po drugie, zastanów się czego chcesz ty. Możliwe, że wyobrażasz sobie was jako parę. Wtedy warto spróbować. Jeśli jednak sam nie masz ochoty na budowanie „normalnej” relacji, warto postarać się w pewien sposób dać jasne sygnały czego oczekujesz i jak zapatrujesz się na kontynuowanie relacji.

Szukaj, działaj

Jeśli czujesz, że dałbyś radę w tak niecodziennej branży, jaką jest sex sponsoring, próbuj. Przewertuj lokalne ogłoszenia z anonsami. Na pewno łatwiej będzie znaleźć te, w których osoba sponsorująca jest mężczyzną. Musisz zachować jednak cierpliwość i sukcesywnie sprawdzać ogłoszenia i wybierać takie, które będą spełniać twoje oczekiwania. Nie każdy wszak czuje się gotowy, by spędzać czas z kobietą pozostającą w związku małżeńskim. Nie każdy również zdecyduje się na relację z kimś, kto jest od niego o wiele starszy. Musisz pamiętać, że wybór właściwej osoby do współpracy, stanowić będzie o tym, czy będziesz cieszył się z tego, co robisz.

Zobacz także…