Najlepsze Sex Snapy realnych dziewczyn

Chcesz wymieniać nudesy z zakręconymi dziewczynami? Dołącz do nas!

sprawdzone nudeski polskie

Ostatnio zarejestrowane użytkowniczki

sex snapy

@a****x

Warszawa, 19

sex snap

@m****h

Gdańsk, 22

4543-snap

@e****8

Kraków, 25

snapchat sex 335

@r******5

Poznań, 23

nudesy

@o*********2

Wrocław, 21

snapy na my story

@m****_*w

Łódź, 28

snapchat sex

@i*****_***a

Bydgoszcz, 27

snapy polska

@u*********x

Bydgoszcz, 30

Użytowniczki VIP

@j******3

Followersi: 34 021

@d***_**_***s

Followersi: 29 111

@m*****o

Followersi: 1394

@o********9

Followersi: 964

Jak zacząć przygodę z sex snapami?

  1. Załóż konto, na portalu pełnym odważnych dziewczyn z polski
  2. Wypełnij swoją nazwę użytkownika na snapie w celu weryfikacji
  3. Wybieraj i wyszukuj profile według wygodnych filtrów. Z łatwością znajdziesz polskie kobiety i ich snap loginy.

Regularnie dodawane nudeski w galerii

Na portalu odnajdziesz również galerię gorących snapów, które użytkowniczki przesyłają na my story. Dzięki temu będziesz na bieżąco z każdą z nich. Część profili jest prywatna. Zaproś ją i czekaj na zatwierdzenie, aby otrzymać unikatowe snapy.

Znudzony? CZATUJ i wymieniaj się NUDESAMI!

Jesteś osobą skorą do rozmowy lub po prostu chcesz się zabawić? Każda z użytkowniczek udostępnia swój status online w związku z tym możesz ją zaprosić do prywatnej rozmowy, w której wymieniacie się swoimi prywatnymi seks snapami!

Kilka porad dla początkujących:

  • Nie na całość – masz obawy z pokazywaniem „więcej”? Nałóż emotki we wskazane miejsce zachowując prywatność, chyba że wysyłasz nudesa.
  • Na żywo – pamiętaj, że możesz w dowolnym momencie zacząć czat na żywo zamiast wysyłać snapy co kilkanaście sekund
  • Czas – daj go sobie, nie każdy rodzi się snapy eskpertem, tym bardziej w przypadku sex snapów! Każdy kolejny snap to nowe wyzwanie. Zaskocz nasze użytkowniczki!

Gorące nudesy  i snapy dostępne dla Ciebie

Czym są sex snapy?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i tkwi w nim samym. Sex snapy lub inaczej często nazywane – nudesy to po prostu gorące zdjęcia na snapchat w bieliźnie lub nawet bez niej. Jeżeli znasz obsługę aplikacji – jesteś już w dalej niż połowie drogi. Ważnym jest, aby prośba o nudesa nie była zbyt nachalna tudzież wulgarna. Nikt nie lubi osób zbyt bezpośrednich lub po prostu nie miłych.

W kręgu użytkowników sex snapchata jesteśmy mili dla siebie, a lista kobiet do których otrzymasz dostęp nie jest publiczna czy ogólnodostepna. Dlatego też szansa, na otrzymanie ich jest stosunkowo duża. Zadbaj również o sebie, większość dziewczyn chętna jest na wymianę snapów i będzie proponować Ci, abyś nudesa pierwszy wysłał Ty. Oczywiście nie zawsze tak się zdarza lecz musisz mieć świadomość takiej możliwej reakcji.

Czy wysyłanie nudesów jest bezpieczne?

Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej dyskretnych metod wymiany gorącymi zdjęciami. Po otwarciu masz kilka sekund na obejrzenie snapa chyba, że zostało ono wysłane w wiadomości prywatnej. Jeżeli chcesz zostawić sobie snapa na dłużej – poproś właśnie o to autorkę.

Snapchat jest darmową aplikacją, nie musisz płacić abonamentów, wnosić opłat rejestracyjnych itd. Dlatego zyskała tak dużą popularność. Wystarczy aktywne konto, aplikacja i jesteś gotowym do działania. Tak jak wspominaliśmy wcześniej ważnym jest wzbudzenie zaufania u dziewczyny, ponieważ mało kulturalni panowie z reguły są ignorowani, a droga do otrzymania nudesa znacznie się wydłuża.

Zboczone dziewczyny i ich nagie nudeski

Sexting to zagadnienie, do którego nie łatwo namówić dziewczyny lecz jak wiesz w internecie jest pełno kobiet, które mają słabość do seksu i będą równie chętne do oglądania snapów jak i Ty. Z tego względu podczas rozmowy postaraj się poznać swoją snapchatową partnerkę, by dowiedzieć się jak bardzo jest ona zdecydowana i czy prośba o snapa będzie musiała poczekać kilka dni i zostać poprzedzona wstępną rozmową, w której bliżej się poznacie.

Oczywiście znaczna większość dziewczyn robiąc snapa zakrywa swoją twarz lecz te poznane bliżej może udać się namówić do odejścia od tej reguły? Wszystko zależy od Ciebie!