Spotkanie po latach

Po kilku tygodniach niecierpliwego oczekiwania na odjazdowe party w najlepszym klubie w mieście w końcu nadszedł ten dzień. Jestem dość towarzyski, lubię kobiety, potrafię zbajerować panienkę skutecznie i każda impreza jest okazją do zawarcia nowej, interesującej znajomości.

Tym razem impreza na cześć pięciolecia Klubu zapowiadała się kusząco. Śmietanka towarzyska, luksusowy klimat, przepych i generalnie na bogato. W takich miejscach zawsze jest masa potencjalnych lasek, które po paru drinkach z palemką są skłonne obciągnąć choćby w toalecie.

Nie trzeba umawiać się na sex przez telefon, masz zaproszenie jesteś gość. Kilka dni przed wielkim wyjściem odwiedziłem kosmetyczkę, fryzjera. Obowiązkowa depilacja, muśnięcie słońcem na solce. Zakupy – kolejna sprawa. Biały garniak z najnowszej kolekcji Hugo Bossa i chodaki Emporio.

Wszystko musi pasować do siebie. Tylko wtedy czuję się stuprocentowym i pewnym siebie fagasem. Sex jest wszędzie, lansowany przez media objawia się na każdym kroku. Dziewczyny, które przychodzą same, lub towarzystwie przyjaciółek na imprezę są gotowe na seks. One doskonale wiedzą, że balanga skończy się na ostrym bzykanku. Nierzadko pojawiają się dragi, które pozbawiają wszelkich oporów. To jest raj dla takiego faceta jak ja.

Do Klubu wpadłem z kumplem z firmy, podobnym wariatem w tych sprawach. Przywitał nas niewyobrażalny spęd, muzyka dudniła, unosił się zapach perfum i tajemniczej słodyczy. Kierunek bar i otwarte oko na piękne i emanujące seksem panienki. Co druga to lepsza, podziwiam każdą z nich, wkładają w przygotowania wiele czasu i pieniędzy. Taki niepisany wyścig, która będzie miała modniejszą kieckę, bardziej efektywną fryzurę, makijaż etc. Kiedy w najlepsze omawialiśmy dwie egzotyczne dziewczyny, najpewniej turystki, zostałem dość stanowczo uszczypnięty w pośladek.

Odwróciłem się i ujrzałem Lilę. Laskę, z która na studiach wyczyniałem takie ekscesy, że na samą myśl mi stanął. Ona wyjechała do Stanów i nasz kontakt po paru wirtualnych orgazmach się urwał. Wyglądała jak na nią skromnie, ale oszałamiająco. Długie, rozpuszczone włosy, śniada i nieskazitelna cera, boskie oczy i najbardziej boski pieprzyk nad górną wargą. Wyściskaliśmy się i oczywiście pocałowaliśmy z zapałem. Spotkanie po latach z rodzaju szczerej radości i z powstającą w głowie wizją na resztkę gorącej nocy.

Pogłaskałem jej odkryte ramię i zlustrowałem dokładnie całą sylwetkę. Była oszałamiająca. Moja pała stała jak na komendę i było mi okrutnie ciasno. Wypiliśmy kilka shotów wódki i wycofaliśmy się z tłumu. Zaprowadziłam ją na bulwar, noc była ciepła i jasna. Całowaliśmy się pożądliwie, połykałem jej język, wargi, ssałem każdą z nich. A ona jęczała z przyjemności.

Dłońmi gładziłem uda, posuwając się coraz wyżej. Odkryłem, że nie ma bielizny. Była fantastycznie wilgotna, miałem ochotę ją wypieścić języczkiem, zatonąć w jej rozkosznej cipce. Kiedy prawie dochodziła do orgazmu, przytuliła się całą sobą i wgryzła w moją szyję. Masowałem jej nabrzmiałą łechtaczkę delikatnie, podczas gdy Lil wiła się na moim udzie. Musiałem ostro się hamować, by sam się nie spuścić.

To byłoby jak przerwana lekcja muzyki.. krzyk orgazmicznej ekstazy przeszył ciszę. Chwilę tuliła się i opadała coraz niżej. Śmiało rozpięła spodnie i pochłonęła mojego wielkiego kutasa. Wiatr rozwiewał włosy, które mierzwiłem, a ona coraz głębiej wkładała go do gardła. Musiałem w nią wejść, bo koniec był bardzo blisko..

 

Zostań i sprawdź
gorące profile

Ponad 500 000 zweryfikowanych użytkowników szukających gorących przygód

Zobacz więcej opowiadań

Nocny ekspres i jego fetysz stóp

Nocny ekspres i jego fetysz stóp

Nocny ekspres i jego fetysz stóp Miarowy stukot kół z głuchym metalicznym łoskotem płynnie rozprzestrzeniał się po wnętrzu wagonu. W czwartym przedziale licząc od końca pociągu, pochylony nad gazetą siedział mężczyzna w wieku około lat 30, brunet. Jego łagodne...

Przygoda z koleżanką

Przygoda z koleżanką

Przygoda z koleżanką Miała na imię ”A”, była koleżanką z roku na studiach. Czarna, wysoka a co najważniejsze starsza ode mnie o dwa lata dziewczyna o nieprzeciętnej wręcz urodzie była obiektem westchnięć wszystkich facetów na roku. Przyglądając się jej zgrabnym...

Falcoln i Lilien

Falcoln i Lilien

Falcoln i Lilien Promienie słońca odbijały się w szybie samochodu stojącego na brzegu rzeki. Właściciel widocznie był gdzieś niedaleko, bo zostawił uchylone okno. Wkrótce z lasu obok wyszło dwoje młodych ludzi, niosąc na rękach stos gałęzi. -Myślę, że na dziś tego...

Igraszki ze studentkami

Igraszki ze studentkami

Igraszki ze studentkami Poszedłem ostatnio na podryw panienek w barze, by je potem zerżnąć w hotelowym pokoju na godziny. Tak zawsze mam na myśli liczbę mnogą. Tamtej nocy wszystko zaczynało się niewinnie, egzotyczne drinki, muzyka sprawiająca, że ciało samo chce się...

Układ prawie idealny

Układ prawie idealny

Układ prawie idealny Jak to jest kiedy czujesz nad facetem ogromną władzę i wiesz, że on boi się ciebie tak bardzo, że jest skłonny publicznie dać dyla? Byłam z kimś takim. Nasz związek opierał się w gruncie rzeczy na czystym i wyuzdanym seksie. Bzykanie uprawialiśmy...