Sponsora szukam 

Na czym to wszystkie polega? Sponsoring to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób ceniących sobie konkrety i jasną sytuację. Atrakcyjne, chętne i gotowe na to, by spełnić Twoje fantazje kobiety w zamian za finansową pomoc oferują idealny układ – bez zbędnych deklaracji, zobowiązań, dodatkowych wymagań, które niesie za sobą tradycyjny związek.

To doskonała relacja, z której obie strony są zadowolone i czerpią z niej tylko przyjemność i satysfakcję. Prostota i jasne zasady sprawiają, że ten rodzaj układu staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo niesie za sobą same zalety.

Najnowsze ogłoszenia szukających sponsora

TREŚĆ

ODPOWIEDZI

DODANO

AUTORKA

Młoda i zgrabna blondynka pozna konkretnego

3

1 godzinę temu

panie szukają sponsora

Gosia341

Brunetka z wawy,pozna bogatego

0

2 godzin(y) temu

szukam sponsora ogłoszenia

studentka432

Inteligentna 26 latka szuka fana krągłości

8

2 godzin(y) temu

sponsora szukam

tysia_xx_01

Pomogę konkretnemu w kontaktach z kobietami (bez seksu)

1

8 godzin(y) temu

sponsora szukam

kotka99

Koleżanki poznają zamożnego mężczyznę

10

16 godzin(y) temu

sponsora szukam

mlode_kra

Szukam sponsora na spotkania, 20, konkret

5

23 godzin(y) temu

bogatego szukam

tajemniczA97

Kim jest sponsor?

Najczęściej jest to mężczyzna, który za towarzystwo wraz z rozmaitymi przywilejami wspomaga finansowo zainteresowaną dziewczynę. Zakres przywilejów, jak i finansowego wsparcia jest indywidualnie ustalany, dzięki czemu istnieje gwarancja, że obie strony będą zadowolone w 100%! A przecież o satysfakcję tutaj chodzi.

Jakie są zalety? Czemu warto zostać sponsorem i czemu panie szukają sponsora?

Wymienione wcześniej jasne zasady, konkrety i gwarantowana satysfakcja to niektóre z zalet. Sponsorem warto zostać, jeśli nie chcesz się angażować emocjonalnie, nie masz czasu albo ochoty na tradycyjny związek. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią pragmatyzm i nie lubią komplikować sobie życia zobowiązaniami.

Obce w takiej relacji są związkowe dramaty, zazdrość, intrygi i wszelkie gierki – każdy wie, czego oczekuje i jasno to przedstawia. Panie, które szukają sponsora, mają gwarancję bezpieczeństwa finansowego i możliwości jakości życia, na poziomie jakiego oczekują. To pieniądze są głównym motywatorem dla kobiet, które dodają ogłoszenia w rodzaju „szukam sponsora”.

PROFILE wyróżnione

Viki5421

Obserwujący: 3402

Aga_EM3

Obserwujący: 2911

Asia1995

Obserwujący: 1394

Eliza19

Obserwujący: 965

Prawdziwe dziewczyny szukają sponsora

Kto może zostać sponsorem?

Sponsoring (nie sponsorki) to opcja dla panów, którzy mają możliwość zapewnienia finansowego wsparcia dziewczynie, z którą stworzą taki układ. W skład tego finansowego wsparcia wchodzą także prezenty, finansowanie wycieczek, wyjść – wszystkiego, co wchodzi w zakres tego, na co się umówicie. A na co się umówicie to już tylko kwestia Waszych chęci i wyobraźni! No i Twoich możliwości.. 😉

Jak zostać sponsorem i dlaczego warto?

To niezwykle proste! Oszacuj swoje możliwości i wybierz spośród wielu chętnych pań, które szukają sponsora. Wolisz młodszą i mało doświadczoną, czy kobietę, która już dobrze poznała swoje możliwości? Wszystkie czekają na Ciebie, musisz tylko wybrać. To o wiele łatwiejsze od randkowania, bo tutaj konkretne panie jasno informują „szukam sponsora” – wystarczy tylko dogadać szczegóły tej prostej, ale niezwykle przyjemnej relacji.

Dzięki temu, że wybór jest tak duży, to wszelkie kompromisy nie muszą istnieć, bo na pewno znajdzie się dziewczyna, która trafi w Twoje oczekiwania. Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to po prostu zapoznaj się z wszystkimi dostępnymi „możliwościami”, a z pewnością nie będzie potrzeby, aby dłużej Cię przekonywać.